A Magyar Motorsport Szövetség fontosnak tartja adataid védelmét. Az adatkezelésről bővebben az Adatkezelési Szabályzat-ban tájékozódhatsz. Itt a mams.hu oldalunkon HTTP-sütiket használunk, hogy a legjobb élményt nyújthassuk. További információk ide kattintva érhetőel el.

Tisztelt Tagszervezet Vezetők!

Szeretettel meghívjuk Önöket és sportszervezetük tagjait az Enduro szakág 2018-ra kiírt Bajnoki és Kupasorozatainak díjátadó ünnepségére, melynek meghívóját a mellékletben találják.

Néhány információ a jelentkezésről:
A díjkiosztóra a nevezés egy online felületen történik. A jelentkezéshez a regisztrálónak ki kell választania a listából a saját egyesületét. Így a kiválasztott egyesület kap egy, a rendszer által automatikusan generált e-mailt a szövetségben leadott címére, amiben a jelentkező neve, telefonszáma és e-mail címe is benne van (a díjátadóra vonatkozó további információkon kívül). A jelentkezéseket az egyesületek összegyűjtve, egyben is leadhatják.

Az egyéni első helyezettek számára a vacsora díjmentes, továbbá van lehetőség vacsora nélkül is regisztrálni. Kérjük, hogy a vacsorák díjának befizetését az egyesületek lehetőleg egy összegben a megadott határidőig rendezzék.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!
László Márk szakágvezető és az enduro szakági tanács

Zólyomi Andrea | 2019.01.16, 10:13:00 | Utolsó módosítás: 2019.01.16, 10:13:00

Cimkék:

A motocross minimumvizsga elérhető az alábbi linken:

A licenc csak a minimumvizsga sikeres letétele után adható ki!

Zólyomi Andrea | 2019.01.15, 10:28:00 | Utolsó módosítás: 2019.01.15, 10:28:00

Cimkék:

A Magyar Antidopping Csoport közzétette honlapján a 2019-es gyógyszer és hatóanyag szerinti doppingszer tiltólistát. A keresőben egyaránt megtalálhatóak a Magyarországon forgalomban lévő, a WADA-csoport és a hatóanyag szerinti készítmények.

Zólyomi Andrea | 2019.01.14, 13:55:00 | Utolsó módosítás: 2019.01.14, 13:55:00

Cimkék:

Mély fájdalommal értesültünk arról, hogy Czuczi Győző a mai napon eltávozott közülünk. Őszinte részvétünket küldjük a gyászoló családnak, barátoknak.

Győző bácsi sok évtizeden keresztül dolgozott a motorsportban, a motorsportért. Emlékét örökre megőrizzük.

Czuczi Győzőt a MAMS saját halottjának tekinti.

Megerősítette összetettbeli negyedik helyét a H-Moto Team 17 éves motorosa a Losail Ázsia Bajnokságban

Zólyomi Andrea | 2018.12.19, 09:41:00 | Utolsó módosítás: 2018.12.19, 09:41:00

Cimkék:

A második fordulóban is bizonyította Kovács Bálint, hogy nem véletlenül kapott ismét lehetőséget a Katari Nemzetközi Bajnokságban. A H-Moto Team fiatal motorosa a Superstock 600-asok mezőnyében már a második versenyhétvégéjén van túl, ahol ezúttal is az élmezőny tagjaként látta meg a kockás zászlót. A dohai pályán rendezett futamokon előbb az ötödik, majd a negyedik helyen végzett, így sikerült megerősítenie az összetett pontversenyben a negyedik pozícióját.

Úgy tűnik, a H-Moto Team állandó szereplőjévé válik a Losail Ázsia Bajnokságnak. A Katarban rendezendő bajnoki sorozaton Kis Viktóriát követően – aki 2015-ben bajnoki címet szerzett a hatszázas férfimezőnyben – immár másodszor vesz részt Kovács Bálint. A Superstock 600-ban induló 17 éves motoros – aki tavaly újoncként kétszer is pódiumra állhatott – a szezonnyitó hétvégén azonnal dobogóra állhatott – a harmadik helyen zárt Bálint –, míg a második futamon a szintén előkelő negyedik pozícióban végzett. Szinte egy hét sem telt el, és máris újabb fordulót rendeztek Dohában.

A fiatal magyar versenyző ezúttal is jól szerepelt az időmérőn – az ötödik helyet szerezte meg, így a második sorból rajtolhatott el –, míg a futamokon újfent az élmezőnyben végzett. A H-Moto Team 17 éves tehetsége az első futamon végül ötödikként zárt, míg a másodikon hatalmas küzdelmet vívott a harmadik helyért, de a dobogó ezúttal nem jött össze, és a negyedik pozícióban intették le. Bálint ezzel a kezdéssel – egyszer 3., kétszer 4. és egyszer 5. lett – az összetett negyedik helyéről várja a januári folytatást.

„Azért most már látszódott a szabadedzéseken is, hogy nem a nulláról kellett a munkát elkezdeni. Körről körre javultam, és az időmérő előtt már majdnem olyan köridőkre voltam képes, mint az előző hétvége futamain. A kvalifikációs tréningen aztán tovább gyorsultam, ami azt eredményezte, hogy megfutottam az eddigi legjobb időmet, amivel a második sorba értem oda. Sajnos az első versenyen szinte semmi sem jött össze, a rajt után lemaradtam az élen motorozóktól, abszolút nem találtam a ritmust, ám így is sikerült végül ötödikként célba érnem. A második versenyen aztán feljavultam, szinte a teljes futam alatt csatáztam az ellenfeleimmel, sőt, akár a dobogóra is odaérhettem volna egy kis szerencsével. Ezúttal azonban ez nem jött össze, de nem vagyok elégedetlen a teljesítményemmel. Már nagyon várom a januári folytatást”- mondta Kovács Bálint.